KLIMATIZACE - DODÁVKA - INSTALACE - SERVIS - OPRAVY

CO JE KLIMATIZACE, JAK PRACUJE A CO POTŘEBUJE, ABYSTE S NÍ BYL SPOKOJEN?

 

Klimatizace je zařízení pro úpravu vzduchu, jejíž instalace je vhodná pro byty, rodinné domy, nemocnice, ordinace, laboratoře, serverovny, nákupní centra, administrativní budovy, výrobní podniky, vinné sklepy atd.

Klimatizace nasává vnější vzduch, který filtruje a upravuje na Vámi požadovanou teplotu a vlhkost. Udržuje stálé požadované podmínky bez ohledu na vnější prostředí.

Dnešní klimatizace již nejsou pouze sezónní záležitostí. Součástí všech námi nabízených klimatizací je možnost jejich využití jako tepelného čerpadla. Tzn., že kdykoli v průběhu celého roku můžete prostor, kde máte instalovánu klimatizaci, také vytápět.

Klimatizace se vyrábí v několika typech a systémech v závislosti na jejich využití. Z typů klimatizací Vám nabídneme mobilní, nástěnné, podstropní, parapetní, kazetové a kanálové jednotky. Ze systémů – split, multisplit, VRV. Samozřejmostí námi nabízených klimatizací je jejich maximální energetická účinnost, tichý chod, individuální plánování teplot v jednotlivých místnostech a moderní design.

 

SERVIS KLIMATIZACÍ – PROČ JE TAK DŮLEŽITÝ?

 

Klimatizace jsou velmi dobří „sluhové“, ale při nesprávném používání se mohou projevit jako velmi zlí „páni“. Při nákupu klimatizací je nutné řídit se pokyny výrobce a to zejména v oblasti servisu instalované klimatizace a správném nastavení teploty.

Pravidelný servis klimatizačního zařízení přispěje k tomu, abyste byli s jeho fungováním spokojení, aby nedocházelo k poškození klimatizace a dalším problémům spojených s jejím používáním, zkrátka servis je důležitý pro to, aby Vám klimatizace dlouho a dobře sloužila.

Filtry v klimatizacích zachycují prach a nečistoty, a tím se stávají živnou půdou pro šíření mikrobů, choroboplodných mikroorganismů do klimatizovaného prostoru. Dalším neduhem neservisovaných klimatizací je rapidní zvýšení spotřeby elektrické energie, a to až o 40 %!!!

Příliš velký rozdíl mezi teplotou v klimatizované místnosti a vnějším prostředím může vést k různým onemocněním – hlavně krku – jako jsou např. nachlazení nebo angína. Proto je důležité správné nastavení teploty v klimatizované místnosti. Toto pravidlo platí i pro Vašeho miláčka na čtyřech kolech - v automobilech je klimatizace to první, na co myslíme, když ve velkých vedrech nastarujeme. 

Pokud zvažujete instalaci klimatizace, máte-li jakékoli dotazy k plánování, dodávce, samotné instalaci nebo servisu klimatizace, budeme rádi, když nás se svými dotazy oslovíte.

Samozřejmostí je prohlídka námi instalovaných zařízení.

Od letošního roku Vám díky 3D technologii umíme ukázat jak bude klimatizace vypadat přímo u Vás ještě před tím, než začneme s instalací! 

V naší nabídce naleznete pouze japonské výrobky značek DAIKIN, FUJITSU  a TOSHIBA, vyznačující se kvalitouprovedení, spolehlivostí, ekonomickou nenáročností provozu a moderním vzhledem.

 

Věděli jste, že…..

 

Nevěděli jste to? Tak teď už to víte.

rychlý kontakt: +420 603 501 577, e-mail: klimajl@klimajl.cz

vzduchotechnika

Výměna vzduchu začíná tím nejjednodušším - otevřením oken, pokračuje jednoduchými ventilátory a končí složitými vzduchotechnickými systémy.

Vzduchotechnika zabezpečuje výměnu, tedy přívod čerstvého a odvod odpadního vzduchu z interiéru. 

Složité vzduchotechnické systémy zabezpečují výměnu vzduchu v kancelářských budovách, komerčních a průmyslových objektech. Tyto systémy jsou vždy realizovány na základě projektové dokumentace zpracované v souladu s platnými hygienickými předpisy, řeší efektivitu a ekonomický provoz celého VZT systému.


Fotogalerie

Rychlý kontakt

+420 603 501 577

Poptávkový formulář