TEPELNÁ ČERPADLA - DODÁVKA - INSTALACE - SERVIS - OPRAVY

CO JE TEPELNÉ ČERPADLO, JAK PRACUJE A CO POTŘEBUJE, ABYSTE S NÍM BYL SPOKOJEN?

 

Tepelná čerpadla typu vzduch – voda s inverterovou technologií jsou poháněna nevyčerpatelným zdrojem obnovitelné energie - vzduchem. Jsou to zařízení pro vytápění Vašeho domu, kanceláře atd., která dokáží poskytnout více než jen účinnější vytápění. Poskytnou také kompletní řešení pro ohřev teplé vody. Díky tomuto systému je k dispozici teplá voda a vytápění pro dům v jakémkoli ročním období.

Tepelná čerpadla vzduch - voda mají nízké pořizovací náklady a vysokou účinnost. Tvoří je vnější jednotka a hydrobox, který převádí teplo získané ze vzduchu do topné vody. Snižují náklady na elektřinu a také emise CO2! Potěší tedy nejen Vaši peněženku, ale také přírodu kolem Vás.

Tepelná čerpadla vzduch - voda Vám nabídneme nízkoteplotní i vysokoteplotní ( s ohřátím vody až na 80°C bez elektrického ohřívače ) v různých velikostech stejně jako zásobníky TUV.

Pracují efektivně v novostavbách, nízkoenergetických i rekonstruovaných domech.

 

SERVIS TEPELNÉHO ČERPADLA – PROČ JE TAK DŮLEŽITÝ?

 

Pravidelný servis tepelného čerpadla přispěje k tomu, abyste byli s jeho fungováním spokojení, aby nedocházelo k jeho poškození, zanesení topného systému nečistotami a dalším problémům spojených s jeho používáním, zkrátka servis je důležitý pro to, aby Vám tepelné čerpadlo dlouho a dobře sloužilo.

Záruční doba pro servisované tepelné čerpadlo je 7 let!!!

Pokud zvažujete instalaci tepelného čerpadla, máte-li jakékoli dotazy k plánování, dodávce, samotné instalaci nebo servis tepelného čerpadla, budeme rádi, když nás se svými dotazy oslovíte.

Samozřejmostí je prohlídka námi instalovaných zařízení.

V naší nabídce naleznete pouze japonské výrobky značek DAIKIN, FUJITSU a TOSHIBA, vyznačující se kvalitou provedení, spolehlivostí, ekonomickou nenáročností provozu a moderním vzhledem.

 

Věděli jste, že…..

 

Nevěděli jste to? Tak teď už to víte.....

rychlý kontakt: +420 603 501 577, e-mail: klimajl@klimajl.cz


Fotogalerie

Soubory ke stažení

Rychlý kontakt

+420 603 501 577

Poptávkový formulář